Bagażniki dachowe, bagażnik na dach

Jesteśmy producentem bagażników dachowych już od 30 lat. Mnogość rozwiązań stosowanych przez producentów samochodów i coraz mniejsza uniwersalność sprawia, że we właściwym doborze odpowiednich uchwytów mocujących wraz z odpowiednimi długościami belek nieodzowny jest katalog. Jeszcze nie tak dawno wszystkie samochody były z rynienkami ewentualnie z relingami – różniły się jedynie długościami belek.

W obecnie produkowanych samochodach rozróżniamy konstrukcje:

Rynienkowe

Z tak zwaną rynną dachową

Bezrynienkowe

Z gwintem fabrycznym pionowym

Z gwintem fabrycznym poziomym

Bagażniki dachowe

Z punktami montażowymi

Z "T-profilem"

Z relingiem dachowym (standardowym)

Z relingiem dachowym zintegrowanym

By dobrać odpowiednie dla swojego samochodu rozwiązania (bagażniki dachowe) wybierz z prawej strony markę swojego samochodu następnie model i finalnie swój samochód zwracając uwagę na rok produkcji, nadwozie oraz ilość drzwi.

Jednak sam bagażnik bazowy nie zawsze wystarczy. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z produkowanymi przez nas AKCESORIAMI.

Szukasz rozwiązania problemu zbyt małego bagażnika? Chcesz przewieźć coś na bagażniku dachowym? Zapraszamy do zapoznania się z produkowanymi przez nas BOXAMI DACHOWYMI mocowanymi na bagażnikach bazowych.

Jeśli interesuje Cię wożenie rowerów z tyłu samochodu zapraszamy do zapoznania się z produkowanymi przez nas BAGAŻNIKAMI ROWEROWYMI mocowanymi zarówno na haku i na tylnej klapie.

Jeżeli masz jakieś pytania skorzystaj z działu kontakt i napisz do nas.