Bagażnik dachowy na relingi

Przewożąc wszelkiego rodzaju towary lub ładunki nawet największy bagażnik w samochodach typu kombi lub SUV często jest niewystarczający. Szczególnie, gdy chcemy się wybrać w długą podróż i mamy do zabrania niewymiarowe rzeczy, na przykład wózek dziecięcy. Zajmuje on sporo miejsca, a gdzie przestrzeń na walizki z ubraniami, nie mówiąc już o jakimś innym sprzęcie? Jest na to rozwiązanie!

Bagażnik dachowy na relingi to coś, czego potrzebuje każdy miłośnik podróży. Dzięki temu sposobowi można zyskać dużo więcej dodatkowego miejsca, nie upychając wszystkiego na siłę w przyciasnym standardowym bagażniku. Nie zabiera to też cennego miejsca w środku samochodu, ponieważ bagażnik na relingi umiejscawia się na dachu auta.

Czym są relingi?

To nic innego jak listwy, które montuje się na dachu samochodu i do nich przytwierdza się dodatkowy bagażnik. Zyskujemy nie tylko możliwość zabrania większej ilości rzeczy, ale również bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Przewożenie wszelkich bagaży w środku pojazdu jest mało komfortowe i często może stwarzać zagrożenie.

Jeśli ktoś jest miłośnikiem jazdy na rowerze i ma trudność z przewiezieniem dwuśladu na przykład w góry, warto zaopatrzyć się w belki na relingi. Montowane są również na dachu, a specjalne uchwyty przymocowują rower do belek i bez stresu można jechać w daleką przejażdżkę z rowerem. Znów należy podkreślić zaletę tego rozwiązania, bo nie zabiera miejsca w bagażniku, do którego możemy spokojnie spakować ewentualne bagaże.

Belki i bagażniki na relingi to idealna opcja dla podróżników albo ludzi przewożących często i dużo rzeczy własnym autem. Z dodatkową wolną przestrzenią na dachu często można zrobić dużo mniej kilometrów niż to konieczne, jeśli na przykład jesteśmy w trakcie przeprowadzki!

 

Nie zwlekaj! Napisz do nas.

Jeżeli masz jakieś pytania skorzystaj z działu kontakt i napisz do nas.