Kim jesteśmy?

Nasza firma istnieje na rynku od 1957, a produkcją bagażników oraz boksów samochodowych zajmujemy się już od 30 lat! Jesteśmy na bieżąco z nowościami w branże motoryzacyjnej i utrzymujemy współprace z prawdziwymi fachowcami, co pozwala nam oferować Państwu produkty spełniające standardy najwyższej jakości i dostosowane do każdego auta. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją i zaopatrywaniem we wszelkie bagażniki samochodowe, autoboxy, uchwyty rowerowe do samochodów i wiele innych! Nasze produkty można kupić w sklepach u partnerów takich jak: MotoAutoShop, Motoautko, Bagbox, S-Line, Elit, Motomarket24, Auto-Mont, Do-An.

Co robimy?

Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych bagażników samochodowych, które umożliwiają użytkownikom przewożenie najbardziej kłopotliwych rzeczy, takich jak np. kosiarki! Wraz z pojawianiem się nowości na rynku motoryzacyjnym poszerzamy nasz asortyment, dlatego mogą Państwo znaleźć u nas m. in. bagażniki samochodowe na dach, bagażniki rowerowe na hak, bagażniki rowerowe na klapę, boxy dachowe, belki na reling, uchwyty na rowery do samochodu i wiele innych!

Jak robimy?

Tradycyjne malowanie jest już przeżytkiem, a w dodatku ma negatywny wpływ na środowisko! Nasze bagażniki dachowe i bagażniki na rowery pokrywamy najskuteczniejszymi farbami proszkowymi: poliestrowymi i polietylenowymi. Dzięki nim bagażniki cieszą się wysoką trwałością i wyjątkową odpornością na korozję.

Czym możemy Cię zaskoczyć?

Pragniemy spełnić wymagania każdego kierowcy, dlatego proponujemy nowoczesne rozwiązania w przewozie rowerów, jakimi są platformy i bagażniki na hak! Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom nie będzie trzeba zdejmować rowerów, aby otworzyć klapę bagażnika! To jednak nie koniec! W ofercie posiadamy także aerodynamiczne aluminiowe belki na relingi, które są wygodniejszą alternatywą dla belek stalowych oraz zachowują podobne parametry wytrzymałościowe. Podążamy za najbardziej nowatorskimi pomysłami i posiadamy także bagażniki na dach dla samochodów 3-drzwiowych, np.: Adapter 3-D ze standardowym bagażnikiem Dromader D-4.

Jeżeli masz jakieś pytania skorzystaj z działu kontakt i napisz do nas.