Boksy dachowe, box dachowy, box na dach

Boxy dachowe

BOX BAGAŻOWY TRAVELPACK 440

Od dawna wyczekiwany już od jakiegoś czasu w sprzedaży box bagażowy o aerodynamiczny kształcie wyjątkowo pakowny mieszczący nie tylko nawet długie narty (łączna pojemność boxa to 440 litrów). Wymiary zewnętrzne 210 x 77 x 32 cm. Box wykonany metodą termoformowania z wyjątkowo grubej płyty ABS (4 mm) która z zabezpieczona jest akrylem (przed odbarwieniom oraz starzeniu się tworzywa). Wygodny , szybki i bardzo prosty montaż.

Dostępne kolory:

Biały połysk
Czarny połysk

Bagażnik dachowy box

BOX BAGAŻOWY TRAVELPACK 400

Box TravelPack 400 to elegancki produkt o opływowym, aerodynamicznym kształcie. Dzięki swojej formie zmniejsza opory powietrza i zużycie paliwa, a jego nowoczesny design świetnie komponuje się z nowymi samochodami, nawet tymi sportowymi.

Występuje w trzech wersjach kolorystycznych: biały połysk (z czarnym spodem), czarny połysk i czarna struktura. Pozwala to na dobranie produktu według własnego gustu czy kolorystyki posiadanego auta.

Box wykonany z mocnej płyty ABS, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość. Zapobiega odbarwieniom i starzeniu tworzywa.

TravelPack 400 jest otwierany jednostronnie. Posiada centralny zamek z trzema ryglami. Specjalny system zabezpieczający uniemożliwia wyjęcie kluczyka, jeśli którykolwiek z rygli będzie niezamknięty. Sprężynowe siłowniki znacznie ułatwiają zamykanie i otwieranie.

Dostępne kolory:

Biały połysk
Czarny połysk

Boxy dachowe

BOX BAGAŻOWY TRAVELPACK 420

Box Travel Pack 420 to  połączenie eleganckiego wyglądu i funkcjonalności . Jego aerodynamiczny kształt znacząco zmniejsza zużycie paliwa a nowoczesny design doskonale komponuje się z sylwetką samochodu.

Dzięki dużej  pojemność i ładowność  pozwala komfortowo spakować całą rodzinę  na wymarzone wakacje czy ferie nawet jeśli  bagażnik Twojego  auta nie jest duży to do naszego boxa śmiało zmieścisz walizki, namiot i wiele innych rzeczy.  Specjalne pasy zabezpieczające sprawią, że ładunek nie będzie się przemieszczał w czasie jazdy nawet po nierównym terenie.

Ten wyjątkowy box został wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS , co gwarantuje trwałość i wytrzymałość. Dodatkowo jest pokryty warstwą akrylu, który zabezpiecza przed wpływami warunków atmosferycznych: odbija promieniowanie UV, chroni przed deszczem i temperaturą.
Posiada centralny zamek z trzema ryglami  oraz sprężynowe siłowniki znacznie ułatwiające zamykanie i otwieranie.

Dostępne kolory:

Biały połysk
Czarny połysk
Jeżeli masz jakieś pytania skorzystaj z działu kontakt i napisz do nas.