7 czy 13 powodów

Bagażniki rowerowe na hak – gniazda 13 pinowe

Długi weekend coraz bliżej dlatego już teraz warto pomyśleć o bezpieczeństwie rodziny podczas wyjazdów.  Ustawa, która weszła w życie 1 stycznia 2016 roku mówi o tym, że decydując się na montaż bagażnika rowerowego na hak holowniczy przy samochodzie, należy zaopatrzyć się w produkt, który wyposażony będzie w dodatkowe światła przeciwmgielne oraz cofania. Kupując platformę rowerową, aby móc przewieźć rowery całej rodziny, warto zapoznać się nie tylko z ceną bagażników, ale również z jego wyposażeniem.bagażnik rowerowy

Istnieje wiele modeli platform rowerowych. Warto zwrócić uwagę na to:  ilu pinowe gniazdo jest wyposażona platforma?  Na rynku funkcjonują dwa modele gniazd : 7 oraz 13 pinowe. Aby wszystko działało jak należy trzeba upewnić się w jaki typ gniazda wyposażony jest samochód. Platformy zgodne z  przepisami ruchu drogowego odnośnie świateł przeciwmgielnych oraz cofania, zostały wyposażone w gniazda 13 pinowe. Jeśli samochód wyposażony jest w ten drugi rodzaj gniazda trzeba pomyśleć o małej modyfikacji. Z pewnością będzie to dużo tańsze rozwiązanie niż mandaty przywiezione ze sobą z każdej podróży.

Polski producent Platform Rowerowych zadbał o to, aby były one nie tylko zgodne z prawem, ale również praktyczne i trwałe. Tego typu produktem można bez obaw przewieźć rowery całej rodziny. Polskie platformy rowerowe pomieszczą nawet do czterech, dużych rowerów. Dodatkowym atutem jest fakt, że są one w sposób bardzo przemyślany zabezpieczone przed ewentualną kradzieżą. Dlatego krótki postój na obiad lub nocleg nie będzie już problem!

Mocna konstrukcja pozwala korzystać z zakupionych platform przez długie lata. Nawet długie wystawienie na działanie promieni słonecznych nie ma wpływu na ich wygląd.  Montaż jest dziecinne prosty, a do tego chcąc wyjąć jakąś rzecz z bagażnika nie trzeba już rozmontowywać całej konstrukcji! Wystarczy otworzyć bagażnik, do którego w żaden sposób dostęp nie jest ograniczony. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć produkty, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

AMOS to polski producent, który tworzy produkty odpowiadające możliwościom finansowym Polaków. Każdy, kto często podróżuje zabierając ze sobą w podróż rowery powinien zainwestować właśnie w tego typu udogodnienie! Gwarantuje to nie tylko wygodę, ale również bezpieczeństwo całej rodziny! Produkty poddawane są testom w Instytucie Motoryzacji co daje gwarancję, że nawet w razie wypadku nie stwarzają zagrożenia dla pasażerów.